Nová kolekcia jeseň/zima 2021 španielskej značky Anekke

Predstavujeme Vám novú jeseň/zima 2021 kolekciu Iceland a City španielskej značky #Anekke.

 

Anekke Iceland City

 

Nová kolekcia Anekke  jeseň/zima 2021 ponúka nové modely kabeliek na plece, crossbody kabelky, ruksaky, tašky na dokumenty či notebook ale aj peňaženky v rôznych veľkostiach a štýloch, kozmetické tašky, peračníky a cestovné tašky.

Z doplnkov nesmú chýbať obľúbené šálky v darčekovom balení. Novinkou budú nádherné termo tašky na obed do práce :) 

 Zimný outfit si dotvoríte nádhernými šatkami či šálmi s motívmi oboch kolekcií od Anekke. Do upršaných jesenných dní budú v ponuke dáždniky s motívom kolekcií Ixchel, Kenya a taktiež Iceland a City.

 

Anekke Iceland

Anekke Iceland

 

Preskúmajte čarovný Island v novej kolekcii.

Anekke miluje cestovanie a Island si jednoducho zamilovala pre jeho jedinečnú prírodu a oblohu s polárnou žiarou.

Na kabelkách a batohoch nájdete aj obľúbené prívesky v tématickom štýle, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. 

Kolekcia Iceland má dve podkolekcie - Rune a recyklovanú kolekciu Ocean. 

 

Anekke Iceland Rune

Anekke Iceland Rune

Podkolekcia Iceland - Rune prinesie jedinečný štýl na ktorom vyniknú starodávne prvky tohto čarovného ostrova. Kolekcia je v sfarbená do sivohnedej kombinácie farieb, ktorá je vhodná na doplnenie s rôznymi outfitmi do práce či voľný čas.

 

Anekke Iceland Ocean 

Anekke Iceland Ocean

Limitovaná kolekcia Anekke Iceland Ocean, ktorá sa zrodila s cieľom, aby v každom z nás rástli nápady a hodnoty, ktoré pomáhajú k starostlivosti a zachovaniu našej palnéty. Táto kolekcia je vyrobená z 80% recyklovaného materiálu a pochádza z predmetov, s ktorými každý deň manipulujeme, ako sú napríklad plastové vrchnáky. Týmto spôsobom prispievame svojím zrnkom piesku do recyklačných prác a spolupracujeme na akciách, ktoré uľahčujú tento proces ♻️

Kolekcia ponúkne rôzne nové modely kabeliek a batohov. Na svoje si prídu milovníčky lahkých materiálov, kedže tašky z tejto kolekcie sú ľahučké skoro ako pierko. 

 

Anekke City 

Anekke City

Kolekcia Anekke City inšpirovaná fotografkou Vivian Maier, ktorá pôsobila v meste Chicago v 60tych rokoch. 

Kolekcia prinesie jedinečné modely kabeliek na ktorých vynikne dievčatko Anekke, ktoré drží fotoaparát. Nesmú chýbať aj jedinečné prívesky, na ktorých budú zobrazené negatívy fotografií. 

Kolekcia Anekke City má aj líniu v červenej farbe, ktorá je stále veľkých hitom v módnom priemysle. Na týchto modeloch vyniknú vyšité nápisy, dievčatko Anekke a mesto Chicago. 

Anekke City má tiež dve podkolekcie City Moments#authenticity. 

 

Anekke City Moments 

Anekke City Moments

V tejto podkolekcii City Moments vynikne čierna farba s béžovou a vyšitým dievčatkom Anekke ktoré má v pozadí mesto Chicago. Kolekcia ponúkne nové,nádherné veľké kabelky, batohy, tašky na notebook či dokumenty a jednoznačne nesmie chýbať cestovná taška. Obľúbené modely 2v1 kabelka a batoh nesmú chýbať aj v tejto kolekcii. Samozrejmosťou sú aj peňaženky. 

 

Anekke #AUTHENTICITY

Anekke Authenticity

Túto podkolekciu si zamilujete pre jej jedinečný dizajn,na ktorý sme už pri Anekke zvyknuté. Podkolekcie predstavuje akú dlhú cestu má za sebou samotná fotografia z čias kedy ešte fotila samotná Vivian Maier, až po dnešok.Dievčatko Anekke vynikne najviac, kedže je našité na jednotlivých modeloch. Podkolekcia je v hnedých a béžových odtieňoch a pôsobí retro aj s rôznymi nápismi. 

 

 

Viridia - oficiálny distribútor a predajca španielskej značky Anekke pre Slovensko.