UPOZORNENIE : od 23.5.2024 do 12.6.2024 máme zatvorený sklad - objednávky prijaté v tomto dátume budeme odosielať postupne od 13.6.2024.

Nová jeseň/zima 2020 kolekcia španielskej značky Anekke

Predstavujeme Vám novú jeseň/zima kolekciu Universe španielskej značky #Anekke ktorá bude dostupná už čoskoro na eshope. 

Anekke%20Universe%20-%20Viridia

Nová kolekcia Anekke na jeseň/zima 2020 ponúka opäť jedinečný dizajn ktorý bol inšpirovaný prvou ženou vo vesmíre Valentínou Tereškovovou. 

Kolekcia ponúka obľúbené a aj nové modely kabeliek, ľadviniek, crossbody kabeliek, batohov a určite nesmú chýbať ani peňaženky v rôznych veľkostiach a štýloch. Z doplnkov nesmú chýbať šálky či módne šatky. 

Kolekcia Anekke Universe má dve pod kolekcie - Spirit a Mars. 

 

 

Pod kolekcia Anekke Universe - Spirit 

Anekke%20Universe%20Spirit%20-%20Viridia

Pod kolekcia Spirit vám poukáže na vašu životnú energiu a rovnováhu. 

V tejto podkolekcii nájdete rôzne nové modely kabeliek a batohov, ktoré sú v čiernej farbe skombinované s rôznymi materiálmi a doplnkami ako sú už zvyčajne prívesky, kamienky či výšivky. V podkolkecii samozrejme nesmú chýbať peňaženky, kozmetické tašky, pracovné tašky a iné doplnky. 

 

 

 

Pod kolekcia Anekke Universe - Mars 

Anekke Universe - Mars Viridia

Pod kolekcia Mars si vás získa na prvý pohľad a dotyk.

Kabelky, batohy a ostatné doplnky z pod kolekcie Anekke Universe - Mars vás jednoznačne zaujmú tým, že sú všetky vyrobené z recyklovaných materiálov a sú veľmi príjemné na dotyk. Dekoratívne doplnky tvoria rôzne kamienky, potlač a obľúbené prívesky. 

 

 

Viridia - oficiálny distribútor a predajca španielskej značky Anekke pre Slovensko.