Cannabios

Rada trompetol a CANNABIOS sú vyvíjané na základe dôkladnej analýzy dlhoročných poznatkov a dôvery vo výnimočne liečivé schopnosti bylinných - predovšetkým konopných látok. 

Výrobky sú určené pre široké spektrum použitia, nevyvolávajú nežiaduce reakcie a podráždenie ani u citlivých jedincov.Sú skvelou alternatívou či doplnkom k farmaceutickým výrobkom, pri ochrane pokožky a starostlivosti o ňu. 

Skvelé účinky konopnej kozmetiky s obsahom jedinečného konopného extraktu osahujúceho cannabinoidy sú dôsledkom kombinácie veky preverených účinkov konope a ďalších liečivých bylín, šetrných spracovateľských metód, výberu najkvalitnejších surovín a prepracovaných moderných požiadaviek na prírodnú kozmetiku. Naším cieľom je poskytnúť užívateľom produktov tú najlepšiu kvalitu v oblasti prírodnej konopnej kozmetiky, pri využití efektívnych postupov, lokálnych zdrojov, najnovších odborných poznatkov a férové obchodné stratégie.

Naše výrobky sú vyrábané z konope pestovaného v ČR v režime kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva v súlade s právnymi predpismi EÚ (z odrod ktoré obsahujú <0,2% THC).Pestovanie a spracovanie konope sa venujeme veľmi starostlivo, snažíme sa vytvárať a udržať ten najvyšší štandard výroby.Produkty sú riadne testované príslušnými inštitúciami a výsledky všetkých testov potvrdzujú vysoký štandard kvality produktov s označením trompetol & CANNABIOS. Neobsahujú umelé farbivá, silikóny, peg-chemikálie, parfumy,umelé konzervanty. K ich stabilizácii a dobrým senzorickým vlastnostiam sú opäť využívané predovšetkým prírodné látky a jedinečné procesy pri výrobe.

Najpredávanejšie

Cannabios - bio konopný masážny a ošetrujúci olej 500ml
 
€95,50
(€79,58 bez DPH)
Cannabios - bio konopný masážny a ošetrujúci olej 100ml
 
€25,90
(€21,58 bez DPH)
4 položiek celkom

Cena

1396
11396

Značky

Zobrazených položiek: 4
Cannabios - bio konopný masážny a ošetrujúci olej lemon 100ml
€21,58 bez DPH
€25,90
18186
Cannabios - bio konopný masážny a ošetrujúci olej 500ml
€79,58 bez DPH
€95,50
18177
Cannabios - bio konopný masážny a ošetrujúci olej 100ml
€21,58 bez DPH
€25,90
6291