Cannabios - balzam - baby so zinkom 50ml

Kód: 5076
€14,90 €12,42 bez DPH
Skladom

Vysoko účinný bio konopný balzam s obsahom extraktu z konope a zinka podporujú ukludnenie a ochranu pokožky.Tento balzam pre citlivú pokožku obsahuje prídavok oxidu zinečnatého, ktorý chráni pokožku pred podráždením najrôznejšími vonkajšími vplyvmi a napomáha k hojeniu a ukludneniu, pričom vytvára ochrannú bariéru. Vhodný na zapareniny, ako ochrana pred slnkom, najviac pre veľmi citlivú - detskú - pokožku atď. 

Certifikovaná prírodná biokozmetika

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Objem : 50ml

Zloženie (INCI): Olea Europaea Fruit Oil*, Butyrospermum parkii butter*, Hydrogenated Rapeseed Oil, Zinc Oxide, Cocos Nucifera Oil*, Cannabis Sativa Seed Oil*, Cannabis sativa L.*, Tocopherol, Helianthus Annus Seed Oil.

* bio produkcia 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Rada trompetol a CANNABIOS sú vyvíjané na základe dôkladnej analýzy dlhoročných poznatkov a dôvery vo výnimočne liečivé schopnosti bylinných - predovšetkým konopných látok. 

Výrobky sú určené pre široké spektrum použitia, nevyvolávajú nežiaduce reakcie a podráždenie ani u citlivých jedincov.Sú skvelou alternatívou či doplnkom k farmaceutickým výrobkom, pri ochrane pokožky a starostlivosti o ňu. 

Skvelé účinky konopnej kozmetiky s obsahom jedinečného konopného extraktu osahujúceho cannabinoidy sú dôsledkom kombinácie veky preverených účinkov konope a ďalších liečivých bylín, šetrných spracovateľských metód, výberu najkvalitnejších surovín a prepracovaných moderných požiadaviek na prírodnú kozmetiku. Naším cieľom je poskytnúť užívateľom produktov tú najlepšiu kvalitu v oblasti prírodnej konopnej kozmetiky, pri využití efektívnych postupov, lokálnych zdrojov, najnovších odborných poznatkov a férové obchodné stratégie.

Naše výrobky sú vyrábané z konope pestovaného v ČR v režime kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva v súlade s právnymi predpismi EÚ (z odrod ktoré obsahujú <0,2% THC).Pestovanie a spracovanie konope sa venujeme veľmi starostlivo, snažíme sa vytvárať a udržať ten najvyšší štandard výroby.Produkty sú riadne testované príslušnými inštitúciami a výsledky všetkých testov potvrdzujú vysoký štandard kvality produktov s označením trompetol & CANNABIOS. Neobsahujú umelé farbivá, silikóny, peg-chemikálie, parfumy,umelé konzervanty. K ich stabilizácii a dobrým senzorickým vlastnostiam sú opäť využívané predovšetkým prírodné látky a jedinečné procesy pri výrobe.